
Skriver några rader innan jag ska upp i duschen för att se om jag blir lite piggare av det...annars tror jag ta mej tusan att jag lägger mej i soffan...och somnar jag så skiter jag i det. Jag är såååå trött...känner inte igen mej själv. Ont i kroppen och känner mej allmänt uslig. Häromdagen funderade jag på om det kan vara en början på fibromyalgi...men jag ruskade på huvet och sa åt mej själv att sluta vara hypokondrisk. Men nåt är fel...det känner jag!!!
Idag har Kent mekat med bilen och det gick väl så där. Resultatet blev en väldigt ond rygg och att det var nåt med nåt bakhjulslager som måste bytas åxå. Ja...alltid är det nåt...tur ändå att vi har lite pengar nu...så det är väl bara att fixa och se glad ut.
Kul att du hälsade på igår BM...och jättemycket tack för allt fint garn...nu är jag övertygad om att jag har två årsförbrukningar att glädjas åt.
Nä...mot duschen....

