 |
om mig
|
|
 |
|
 |
senaste blogginlägget |
XBIZ Awards - Prisutdelning för vuxnas nöjesindustri
Tro det eller ej, men det är inte bara filmerna i Hollywood eller musikindustrin som har sina prisutdelningar.
Även sexleksaks-industrin har en stor prisutdelning som tar plats både i USA och i England. Under den här prisutdelningen firar sexleksaks-industrin sig själv och de bästa märkena får priser.
Så, här blir några av de största märkena inom sexleksaks-industrin hyllade för sina nya uppfinningar.
Märken som We-Vibe och Fleshlight är ofta belönade med priser för sina nya produkter
Fleshlight är den mest sålda sexleksaken för män i hela världen. De är även sponsor för prisutdelningen, då de är ett av det ledande märkena inom industrin. Du kan se på videon vad som händer under dessa fester.
https://www.youtube.com/watch?v=cAiD8mIHo8Q
Fleshlight har sålt mer än 7 miljoner produkter runt hela världen. Som du ser, det finns en marknad för galna saker ute i världen :D Om du vill se fler Fleshlight-produkter, klicka här http://www.sinful.se/fleshlight
|
10 Juli 2015
| Länk
| my life
| 0 kommentar
|
 |
|
|