Startsidan Blogg Fotoalbum Vänner Gästbok
Debatt Topplistor Om mig Logga in
Ti On To Fr
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
<<
Juni (2026)
>>


My nogg

Jajj! Tjena allihopa och välkommen skulle man kanske säga. O.o Anyway så vill jag gärna ha noggvänner och kolla gärna osså in min coola bdb på www.bilddagboken.se. Jajj. Där heter jag to111e. Jaja, sen så får ni väl osså adda min msn antar jag XD. Idag hade jag iaf tänkt och bjussa på en bild av min favvosko! Me + Converse = FOREVER <3. Hehehe. Sees!!
23 November 2007  | Länk | November | 1 kommentar
Min Vecka

Visst e fredagar härliga?? Jag älskar dem!!! Ända sedan måndagen har man gått och längtat efter denna speciella dag! Veckans höjdpunkt. Varför? Jo, helgen börjar, man slipper läxorna och man har tid till annat än skolan och aktiviteterna. O.o. Det blir oftast att man bara ligger hemma och slappar iofs men det är ändå skönt att få sova läääääänge på morgonen och ta igen den energin som man behöver för att orka med hela veckan ;O Hehe. PLUS!! Att jag slutar klockan 14.00 dåå!!! Mohehe, jaja. Vilket snack! Hejdåå! PÅzzar :-> P.s: Lyssna på Paramore more! Hihihi, vad fyndig jag e!
15 November 2007  | Länk | November | 0 kommentar
Tjena alla sötisar därute!

Vad ska jag blogga om idag då??
Jo, nu har jag haft nogg i cirka en månad skulle jag tro. Det är jättekul tycker jag. Speciellt debatten!! Jag har redan skrivit ganska många inlägg. O.o Från början så var det faktiskt en av mina goa bästisar som visade mig nogg. Det tog lite tid att lära sig allting och så men nu så känner jag mig (nästan) fullärd. Blää!! Jag åt just ett för gammalt äpple. Inte gott! Kladda gärna ner några rader i gästboken om ni känner för det. Noggvänner behövs ossså. Men nu så är klockan 22.07 lördag och jag måste faktiskt slita mig från datan om jag ska hinna att duscha. Så vi ses väl på debatten då hoppas jag XD. Påzz!
9 November 2007  | Länk | November | 0 kommentar
Gå in på debatten!!

Hihihi! I onsdags så blev jag klar med min första julklapp! Japp, minsann! Till min mamma, men jag tänker inte berätta vad (om min syrra eller mamma på något konstigt sätt få för sig att gå in på min nogg). Bara för säkerhetsskäl. Hahaha. Har ni fixat nåt ännu då?? Jag älskar julen! Den ärså j*vla mysig och kall! Haha, roligt med en massa snö osså ofcourse! Men nu ska jag faktiskt skriva lite i debatten! Vi sees däär!
8 November 2007  | Länk | November | 0 kommentar
Tjeeeeeeeeeeeena!!

Tänk att det redan är november!!
SHIT, JAG MÅÅÅÅSTE BÖRJA GÖRA JULKLAPPAR NUU! Mwn vad?? PUSS!!
3 November 2007  | Länk | November | 2 kommentarer
Booring!

Hejsan alla!!!



Nu vore det kul med lite besökare!! Man får väl vänta och se... På måndag är ju lovet slut, så då blir det inte roligt att börja skolan igen!! Fast det kommer nog ändå att bli ganska skönt med de gamla vanliga rutinerna igen! Vi sees!



Kramar //Totte*
2 November 2007  | Länk | November | 0 kommentar


hittabutik.se - 13.000 webbutiker! | ehandelstips.se - allt om ehandel
(c) 2011, nogg.se & Tove Nilsson                                             Skaffa en gratis hemsida